Norsk Derby og Trippelprøven lørdag

Lørdagens premier i Norsk Derby 2015 Semifinale og Trippelprøven på Hjerkinn lørdag. Norsk Derby 2015 logoPremierte lørdag

Premier i Norsk Derby semifinale:

  • 1.pr ES Berkjestølens Doha,
  • 1.pr. ES frøken Fellini av Skåpleinun
  • 2.pr GS Bjørklitoppens Lycke.
  • 3.pr ES Lundefjellets DJ Pinki.

Fra VK semifinale Hjerkinn vest:

  • 1.VK ES Vinsterfjellets Faun
  • 2.VK B Raunakkens Cox

Til finale på søk: KV Tell, IS Axi, IS Vår, ES Yara, GS Blackie, GS Pater.

VK semifinale Hjerkinn nord høy:

  • 1.VK m/CK ES Royaluras I-Tundra
  • 2.VK m/CK ES Lurusneisas Kaysa
  • 3.VK P Jutevatnets Gavas
  • 4.VK IS US Nora fra Hjerkinn
  • 5.VK IS US Terra
  • 6.VK P Eidemlias Singha

Til finalen på søk: IS Ilva, IS Aberlour, P Dano.

Premier Trippelprøven UK/AK/VK

Kl Regnr
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie

UK1 DK06681/2014 ES – Heegårds Jack Junior
(Heegårds Z. Freja / Bjerndrup’s Messi)
Paaske, Emil
Paaske, Emil
2

UK1 NO53190/13 IS – Snyfjellets Ps-Sunami
(Nm-Red-Senja / Navstilias Pelle)
Sommarset, Odd Brede
Sommarset, Odd Brede
2

UK1 NO46017/14 KV – Hågakollen’s Toya
(Rugdelias Pme Scarlett / Rampen’s Na’s Garmin)
Larsen, Finn
Kristin Kirkeby
3

UK1 NO41295/14 KV – Rugdelias Xav Lykke
(Rugdelias Qlm L’aquila / Voss Du Pied Du Mont)
Furuheim, Ole-Erik
Furuheim, Ole-Erik
3

UK1 NO40529/14 P – Chriwall’s Happy
(Chriwall’s Diva / Fugledes Odin)
Pedersen, Helge
Pedersen, Helge
3

UK1 NO43963/14 ES – Jentefjellet’s Silva Kamilla
(Ringvassøya’s Bøyla / Simo’s Johsi)
Jørstad, Ken
Jørstad, Ken
3

UK1 NO30385/15 ES – Vindølas Ta-Billy
(Vindølas Trevi 2 / Desianensis Aramis)
Inderdal, Anita
Frank Brekke
3

 

Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie

AK1 NO58920/10 ES – Bolero
(Bella / Berguglas Heikki I I I)
Lindvik, Francine
Lindvik, Francine
2

AK1 NO41366/13 SV – Gg Sef
(Dore-Tea / Nero)
Hafsteinsdottir, Rannveig
Gudni Trippe
2

AK1 NO34188/11 IS – Kvernsjøberget’s Vita Quattro
(Kvernsjøberget’s Donna Quattro / Red Garlic’s Gourme)
Jensen, Morten Charles
Jensen, Morten Charles
2

 

 

 

Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie

VK NO35350/10 ES – Royaluras I-Tundra
(Royaluras F-Racing / Storbakken’s Gottlob)
Sæternes, Christel/Raabakken, Pål T
Bertil Nyheim
1 CK

VK NO38883/11 ES – Vinsterfjellet Faun
(Vinsterfjellet Fauna / Nordvestjyden’s Z.Bassino)
Wahlquist, Pål
Wahlquist, Pål
1

VK NO34111/10 B – Raunakkens Cox
(Raunakkens Ta Roma Røvarlægg / Velvet Dei Fiorindo)
Skaar, Nils B
Skaar, Nils B
2

VK NO51129/10 ES – Lurusneisas Kaysa
(Lurusneisas Narra / Royaluras D-Birk)
Bratberg, Olav M
Lars Bratberg
2 CK

VK NO39699/13 P – Jutevatnets Gavas
(Jutevatnets Pernille / Eidemlia’s Dallas T)
Smistad, Bjørn Sverre
Smistad, Bjørn Sverre
3

VK NO41829/10 IS – ” U S ” Nora Fra Hjerkinn
(” U S ” Bamsemums / Ibber)
Winther, Ronny/Bjørgen, Siri
Winther, Ronny
4

VK 02402/08 IS – ” U S ” Terra
(” U S ” Lara / Valeheia’s Killakee)
Skar, Remy M
Skar, Remy M
5

VK NO46073/11 P – Eidemlia’s Singha
(Eidemlia’s Prikka / Black Luckys Rapp)
Eidem, Liv Randi
Bjørnar Eidem
6