NVC 2017

Her er resultater fra Norsk Vorstehhund Cup 2017.

NVC logo

Registrer ditt resultat HER

Etter at resultatet er meldt inn, blir de gjennomgått og publisert av Jaktrådet. Det vil  derfor ta litt tid før resultatene blir synlige.

Husk å melde inn ditt resultat innen fristen på 7 dager. Resultater meldt inn etter fristen vil ikke bli tatt med!

 

Cupen er oppdatert 19/09-17. Man får 2 poeng for første samlekombinert, deretter 1 poeng. De som har meldt inn apportpremiering, men ikke har jaktpremiering fra i vinter vil ikke bli lagt inn i listen. Men de blir registrert i påvente av evt premiering til høsten :).  Poeng for alsidighet er ikke lagt inn. Vi jobber kontinuerlig med ny løsning på cupen og håper å ha den oppe å gå i løpet av høsten.

NO36353/11 VK KV Itzas Heidi Anne Maj Krogh 68
NO49314/13 VK KV Rypesteggens COT Eowyn Sveinung Steine 31
NO32304/15 VK SV A-Myrtel av Brandsegg Søndre Rune Fossum 29
NO49316/13 VK KV Rypesteggens Ravna Ulf Antonsen 28
NO54670/12 VK SV Munkefjellets Palo Rune Brenna 26
NO44723/14 VK KV Aska Jens Thomas Sagør 25
NO54523/12 VK KV Tiurjegerens Solo av Sognexpressen Robert Brenden 24
NO46921/10 VK KV Haugtun’s Ffb Frøken Kalla Lisbeth Reinertsen 16
NO55440/10 VK SV Fallvindens D Mattis Torgeir Dahl 16
NO34566/11 VK SV Ben av Raisjävri Sigmund Nyborg 14
NO38256/13 VK KV Balto Aksel Mowatt Larsen 13
NO42733/12 VK KV Tiurjegerens Sheriff Roar Heggdal 13
26193/08 VK KV Stallogaisas Tell Per Olai Stømner 13
NO52654/14 VK KV Skåtfjellets BZT Tella Tom Lilletvedt 12
NO54868/12 VK SV Fallvindens Likka Trude Langstrand 10
NO56687/13 VK KV Vessinglias Sofi Hans Petter Blokkum 10
NO51645/09 VK SV Tareskogens Jago Heidi og Terje Huuse 10
NO34346/14 VK KV Haugtun’s Ess Hans Birger Stensrud 9
NO52725/13 VK KV NUCH Rugdelias VLV Cornelia Tore Kallekleiv 9
21449/08 VK SV Gressfjellets Nemi Ørjan Alm 7
NO36486/13 VK KV Rampens RTE Flax Nina Smidtsrød 7
NO36509/14 VK KV Sognexpressens Nikita Robert Brenden 6
NO44123/10 VK SV Gallokåsens K-Fabel Jorunn Hasselberg 6
NO35837/12 VK KV Langsundets Amerika Bjørn Morten Baardvik 5
NO40920/11 VK KV Lykke av Tverregga Grete Stensby Hoel 5
IS18485/13 VK KV Fjallatinda Frost Thomas Hansen 5
NO VK SV Tareskogens Rogg Ketil Arntsen 2
NO49793/15 AK KV Viljetuns CFD Tara Natalia Graff 1
NO44720/14 AK KV Ero Lisbet Ottesen 25
NO39729/14 AK KV Vitjar’s Falcon Marion Violet Andersen 21
NO43102/12 AK SV Speldragets Golddigger Randi Schulze 17
NO54881/10 AK KV SagÃ¥sen’s Tyra Terje Bradal 15
NO50137/14 AK KV Sødorpfjellets Ria Marion Violet Andersen 15
IS19235/14 AK SV Ice Artemis Freyja Monica Sawicz 15
NO37335/15 AK KV Orrygutten’s ALH Ecco Jon Anders Qvamme 14
NO38258/13 AK KV Hufsa PÃ¥l Zon Rafdal 12
NO41494/13 AK KV Huldremyras Aan Lilly De Luxe Solveig og Kim Aaknes 12
NO32305/15 AK SV Alot av Brandsegg Søndre Thomas Stokke 11
NO32500/11 AK KV Øvstebuas Adm Fryd Steinar Søiland 11
NO41293/14 AK KV Rugdelias XAV Ayla Anne Mette Ruud Grue 10
NO32498/11 AK KV Øvstebuas Ronja Steinar Havik 9
NO44091/13 AK SV Gallokåsens N-Kelly Tommy Lindqvist 9
SE32886/2014 AK SV Glesbygdens Hugo Hardhaus Ellen Marie Imshaug 9
SE38745/2013 AK SV Landinernas R Trygve Ida Sollie og Vidar Mong 9
NO38255/13 AK KV Joker Jon Inge Alstadvoll og Lisbet Ottesen 9
NO46692/11 AK SV Gallokåsens L-Pasvik-Jøger Inger og Hans Erik Nordhus 9
NO36611/15 AK SV Gallokåsens N-Gøtze Hans Erik Nordhus 9
NO44090/13 AK SV Gallokåsens Svarte-Lotte Hans Erik Nordhus 9
NO41295/14 AK KV Rugdelias Xav Lykke Ole-Erik Furuheim 9
NO40085/15 AK KV Rampens TAE Claudio Thomas Ellefsen 9
NO48629/13 AK SV Guriskogens Bsa Panzer Bjørn Årskaug 9
NO36472/15 AK KV Kongstorps Lillyhammer Torbjørn Stalsberg 8
NO32300/15 AK SV A-Beethoven av Brandsegg Søndre Rune Fossum 7
NO37516/14 AK KV Istadmyras ALA Femi Torbjørn Søgaard 7
NO52649/14 AK KV Skåtfjellets BZT Ekko Wenche Dørmænen 7
NO39371/13 AK SV Haugmyras Bart Tor Frigård 7
NO41292/10 AK SV Fjellgløtts AKG Haldor Ida Sollie og Vidar Mong 7
NO43801/14 AK KV Sognexpressens Sikka Christine Karlsen 6
NO37517/14 AK KV Istadmyras ALA Amy Hans Preben Mehren 6
NO46908/13 AK SV Frøya Kjetil Pedersen 6
NO46163/14 AK SV Havheim’s Første Vorsteher Mali Nordvang Rundfloen 6
NO46483/09 AK KV BJB Tiril Espen Dammen Moe 6
NO39192/15 AK SV Bikkjulfs Ottis Lars Østlie 6
SE40982/2014 AK SV Vretstugans X-Prinz Nils Bjørdal 6
SE57797/2011 AK SV Ullekalv Si-Frøken Lone Gudim 6
NO38510/15 AK SV Myra av Røssmyra Bente Holm 6
15082/08 AK SV Gallokåsens J-Sieben Hans Erik Nordhus 6
NO41292/14 AK KV Rugdelias XAV Zara Andreas Berger 6
NO51600/12 AK LV Fjorlandets Juni Mette Ulvestad 6
NO38673/13 AK SV Pladsfjellets Vår Terje Tørnblom 5
NO46017/14 AK KV HÃ¥gakollens Toya Finn O. Larsen 5
NO46164/14 AK SV Havheims Første Anne Øvrejorde Rødven 5
NO34570/11 AK SV Siivo av Raisjav’ri Ørjan Alm 5
NO38669/13 AK SV Pladsfjellets Garm Tore Bjørndal 3
NO42737/12 AK KV Tiurjeferens Prinsesse Leia Roger Brenden 3
NO41791/15 AK KV Høgdalias ENS Bounty Thomas Kolbjørnsen 3
NO50239/14 AK KV Runa av Tverregga Grete Stensby Hoel 3
NO40853/12 AK SV Hovdmyra’s Lady Jane Daniel Berntsen 3
NO44092/13 AK SV Gallokåsens M-Saga Ruth Elin Dahlen 3
NO43101/12 AK SV Speldraget’s F Roxy Ronja Pedersen 3
NO57153/13 AK SV Amanda av Lillealm Anders Lunde 3
NO52650/14 AK KV Skåtfjellets BZT Tinn Tellus Endre Gunnar og Sissel Bergesen 3
NO37156/09 AK KV Rugdelias QLM Tiramisu Magnus Slagtern Brannsten 3
SE26863/2013 AK SV Vretstugans Evita Bjørn Nyhagen 3
NO44089/13 AK SV Gallokåsens M-Diener Rita Nordhus Støpamo 3
26975/08 AK KV Balderås EBF Basta Einar Malm 3
NO44721/14 AK KV Kaiser Geir Sve 3
NO49403/14 AK SV Skarsemløkkja’s Larris Birgit WestgÃ¥rd 3
NO41290/14 AK KV Rugdelias XAV Embrik Trude Giverhaug 1
NO48161/13 AK SV HÃ¥skelia’s Killer-Caliber Bjørn B. Størkersen 1
NO48018/14 AK SV Schou’s Sara Bjørn Nyhagen 1
NO43802/14 AK KV Sognexpressen’s LNA Nelly Snorre Kilde Hernæss 1
NO41789/15 AK KV Høgdalias ENS Lily Øystein Dahl 1
SE11863/2015 AK SV Kragborg La Humla Suse Ove og Birte Myhre 1
NO54998/14 AK SV Munkefjellets Arox Ole A. Foyn 1
NO40092/15 UK KV Rampens Ellevill Nina Smidtsrød 28
NO48634/16 UK SV Bekkstugu’s DnB Dobra Maleme Rolf Gaundal 15
NO52648/15 UK SV Myrsteggens Linka Britt Svendsen 14
NO33345/16 UK KV Perletjønnas Zicita John Halvor Madsen 13
NO45354/15 UK KV Åsheias Emb Zniff Njål Lundevik 13
NO41789/15 UK KV Høgdalias ENS Lily Øystein Dahl 12
NO45352/15 UK KV Ã…sheia’s EMB Nilus Charlotte Lundevik 12
NO39929/16 UK SV B-Ludvik av Brandsegg Søndre Hans Tore Bakkeli 12
NO33336/16 UK KV Perletjønnas Amos Arild Mostue 12
NO438665/16 UK SV Sølensriket’s A Karma Geir Sve 10
NO43867/16 UK SV Sølensriket’s A Fryd Monica Sawicz 9
NO50396/15 UK KV Huldremras CAM Radagast den Brune Jan Andre Hennes 9
NO45789/16 UK KV Rampens UFB Helt Dilla Nina Smidtsrød 8
NO45206/15 UK KV Huldremyras BKP Kali Kim og Solveig Aaknes 8
SE13577/2016 UK KV Aphhaxans Berlins Remo Jon Inge Alstadvold 6
NO39124/15 UK KV Langsundets Ricco Steinar Storelv 6
NO45208/15 UK KV Huldremyras BKP Eris Ingeborg Nina Nygaard 6
NO34704/16 UK KV DLB Nitro av Tverregga Rune Nedrebø 6
NO47748/16 UK SV Ruovdi Knut Andreassen 6
NO33359/16 UK KV Bergjordets JJN Garm Ole-Erik Furuheim 6
NO55492/15 UK KV Stallogaisa’s TS Hippi Elin Carlsen 6
NO45791/16 UK KV Rampens UBF Lucky Liss Kristin Kirkeby 5
NO39128/15 UK KV Langsundets Falka Helge Huru 3
NO49263/15 UK SV Piri av Lillealm Frank Øvrewall 3
NO55949/15 UK KV Stallogaisas TS Miss Daisy Anne-Liv Sollesnes 3
NO53375/15 UK KV Rugdelias YCN Vilje Trond Slethaug 3
NO33362/16 UK KV Bergjordets JJN Milo Sindre Sørensen 3
NO47047/15 UK KV Fjellfantens DVA Vita Aasmund Drolsum 3
NO49261/15 UK SV Sigi av Lillealm Linda Rognmo 3
NO47548/16 UK KV Rugdelias ZAE Livia Anne Grete Langeland 3
NO47046/15 UK KV Fjellfantens DVA Jani Trond Leganger 2
NO47544/16 UK KV Rugdelias ZAE Cabela Hunting North Karina Kolflaath 1
NO44064/15 UK KV Lofotrypas JVA Hauk Berit Øren 1
NO40089/15 UK KV Rampen’s TAE Sisu Andre Kaarød 1